EDUCASE Akademik Danışmanlık Merkezi bünyesinde hizmet vermekte olan  Tez Proje Destek Ekibialanında uzman ve deneyimli akademik kadrosuyla tümüyle birincil kaynakların referans alındığı özgün çalışmalar hazırlamaktadır. Lisans, yüksek lisans veya doktora öğrenimi veren bölüm öğrencileri veya araştırma yürüten akademisyenler için tez hazırlamatez danışmanlığı, proje hazırlamaproje danışmanlığı ve ödev hazırlamaödev danışmanlığı konularında çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. (Ayrıntılı bilgi için: Hizmetlerimiz)

Tez hazırlama aşamasında akademik dergi ve kitaplar kullanılmakta, üniversitenizin belirlediği yazım kılavuzu ve yönergeler dikkate alınmaktadır. Tezinizin rahatlıkla hazırlanabilmesi amacıyla kapsamlı araştırmalar sonucunda oluşturulan referans listesi ve kaynakça size gönderilmektedir. EDUCASE Akademik Danışmanlık Merkezi tarafından tez yazım çalışmaları planlı bir taslak çerçevesinde yürütülür ve yapılacak çalışmanın gidişatı bu taslak doğrultusunda belirlenir. Bu sebeple eğer danışman hocanız tarafından onaylanmış bir taslak varsa bunu talebinizle beraber iletmeniz size sunulacak fiyat teklifi için hem referans olacak, hem ücretlendirme yapılmasını kolaylaştıracak, hem de yapılacak ön çalışma için önemli bir kaynak olacaktır.

Tez, proje ve ödev hazırlama veya danışmanlığı için EDUCASE Akademik Danışmanlık Merkezi‘ne yaptığınız başvurular, ilk aşamada uzman temsilciler tarafından uygun branştaki alanında uzman ve deneyimli ekip üyesine iletilir. Uzman ekip üyesinden alınacak olan planlama ve fiyat bilgisi doğrultusunda size geri dönüş yapılır. Belirlenen planlama ve fiyat bilgisi göz önünde bulundurularak çalışma için talep edilen ücretin ilk aşamada yarısının tarafınızdan iletilmesiyle beraber yapılan anlaşma gereği projeye başlanmakta ve belirlenen teslim süresinde son haline getirilerek teslim edilmektedir.

EDUCASE Akademik Danışmanlık Merkezi,  tez hazırlama, proje hazırlama ve ödev hazırlama aşamalarında veya özel ders konusunda uzman kadrosuyla iletişime geçerek çalışmanın gidişatı hakkında bilgi edinme ve çalışmayı inceleme imkanını da sunmaktadır. Burada amaçlanan, hazırlama sürecinde herhangi bir anlaşmazlık yaşanma ihtimalinin ortadan kaldırılması, bireyin talebi doğrultusunda gerekli gördüğü değişikliklerin ve güncellemelerin yapılabilmesi ve böylelikle talep ettiğiniz akademik destek ve danışmanlığın en etkili şekilde verilebilmesidir.

EDUCASE Akademik Danışmanlık Merkezi‘nden talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda size yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanmaktadır. Çalışmaların bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu size aittir.

Talep formu doldurarak destek ihtiyacı hissettiğiniz çalışmalarla ilgili detayları ulaştırabilir, talebinize yönelik bilgi ve fiyat teklifini alabilirsiniz.