Talep oluşturulması ve ön başvurunun yapılması için ister sitemizde yer alan "Talep Formu"nu detaylı bir şekilde doldurabilir, isterseniz de mail adresimizden veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Dolduracağınız formdaki bilgileri olabildiğince detaylı ve doğru bir şekilde vermeniz, projenize atanacak uzman kadronun belirlenmesi adına önem arz etmektedir. Vereceğimiz fiyat ve yapılacak çalışma planı verdiğiniz bilgiler üzerinden belirleneceği için tez hazırlama, proje hazırlama veya ödev hazırlama sürecinde daha sonra ekleyeceğiniz ilave bilgiler, çalışmanın teslim süresini, kalitesini ve fiyatını etkileyebilir.
Oluşturduğunuz talep EDUCASE Akademik Danışmanlık Tez Proje Destek Ekibi temsilcileri tarafından incelenir. İncelemenin ardından alanında uzman kadroya iletilerek söz konusu çalışma tez hazırlama, proje hazırlama veya ödev hazırlama sürecine alınır ve çalışmanın başına bir uzman atanır. Bu süreçte paylaştığınız bilgilerin detaylı olması, inceleme sürecini kısaltarak daha hızlı geri dönüş yapmamızı kolaylaştırır. Eğer bilgiler arasında eksik gördüğümüz veya daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğumuz bir madde olursa, sizinle iletişime geçerek bu bilgi eksikliği giderilir.
Talebinizin onaylanması için oluşturduğunuz formda yer alan e-posta adresi kısmına yazdığınız mail adresinizden size ulaşarak tez hazırlama, proje hazırlama veya ödev hazırlama sürecinde olan çalışmaya ait planlama ve fiyatlandırma ile ilgili size bilgi verilecektir. Talebinizin tarafımızca onaylanmasından sonra planlama ve fiyatlandırma hakkında sizden dönüş beklediğimiz sürece geçilmektedir.
Çalışmanın başlaması için sizden planlama ve fiyatlandırma onayı aldıktan sonra, iletişim e-postanız üzerinden sizinle bağlantı kurarak belirlenen fiyatın yarısını yatırmanızı talep etmekteyiz. Yatırılan bu tutarla beraber çalışmaya (tez hazırlamaya, proje hazırlamaya veya ödev hazırlamaya) resmi olarak başlanacaktır.
İzleme süreçleri çalışmanın başlangıcında belirlenmektedir. Bu aşamada çalışmanın tarafınızdan incelenerek değerlendirmesi amaçlanmaktadır. Böylece, tez hazırlama, proje hazırlama veya ödev hazırlama süreçlerine daha hakim olacaksınız.
Çalışmanın son haline getirilerek tamamlanmasının ardından ödemenin geriye kalan kısmı talep edilerek çalışma tarafınıza gönderilecektir. Çalışma tarafınızdan değerlendirildikten sonra yapılan anlaşma çerçevesinde gerekli düzeltmelerin gerçekleştirilmesi, eklemelerin veya çıkarmaların yapılması için tekrar revize edilebilmektedir. Bu aşamayla beraber tez hazırlama, proje hazırlama veya ödev hazırlama süreçlerinde gözden kaçabilecek eksiklikler giderilmiş olacaktır.