SIK SORULAN SORULAR

1. Neden Sizinle Çalışayım?

Yıllar içerisinde yaptığımız disiplinler arası çalışmalar ve aldığımız eğitimlerin bir getirisi olarak çok sayıda alanında uzman akademisyen ile tanışma fırsatı bulduk. Bu fırsatları beraber yaptığımız çalışmalarla deneyime çevirerek neredeyse tüm alanları kapsayan uzman kadro oluşturduk. Bugün uzun yıllardır beraber çalıştığımız, yeteneklerini ve kalitesini yaptıkları işlerden bildiğimiz profesyonel bir ekibimiz var. Ekibimize güvendiğimiz ve işimizi önemsediğimiz için yapacağımız çalışmaların kaliteli ve özgün (orijinal) olacağının garantisini vermekteyiz. Bu bağlamda bizimle çalışarak en iyi sonuca ulaşabilirsiniz.

2. Gizlilik İlkenizi Açıklar mısınız?

Kişisel bilgileriniz üçüncü kişilerle ya da kurumlarla hiçbir şekilde paylaşılmaz. Çalışmalarımızı double-blind (çift kör) tekniğinden yararlanarak uzman ekibimizle paylaşmaktayız. Bunu açmak gerekirse, ne siz projenizde çalışacak uzman kadronun kişisel bilgilerine ulaşabileceksiniz, ne de uzman kadromuz sizin bilgilerinize ulaşabilecektir. Kişisel bilgilerinizin gizliliği, size ve emeğimize saygımızın doğal bir sonucudur ve işimizin en önemli parçasıdır.

3. Ücretlendirme Neye Göre Yapılıyor?

Talep edeceğiniz çalışmanın ücretlendirilmesi birçok faktöre göre değişebilmektedir:
* Çalışmanın alanı
* Çalışmanın türü
* Çalışmanın uzunluğu
* Çalışmanın kapsamı
* Çalışmanın hangi dilde hazırlanacağı
* Çalışmanın ne kadar araştırma ve kaynak çalışması gerektireceği
* Çalışmanın gerektirdiği uzmanlık derecesi
* Çalışmanın oluşturulması sırasında oluşacak masraflar

4. Bir Çalışma Yapılmasını Nasıl Talep Edeceğim?

Talep formunu dikkatle ve olabildiğince ayrıntılı doldurup, bize iletirseniz size en kısa zamanda ulaşacağız. Bize form doldurmadan ulaşmak istiyorsanız info@educasedanismanlik.com adresine bir e-posta gönderebilir veya 0530 154 15 15 ve 0212 236 22 73 numaralı iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz.

5. Bana Gönderdiğiniz Çalışmayı Beğenmezsem Ne Olacak?

Beğenmeme gerekçeniz bize çalışma hakkında eksik ve/veya yanlış bilgi ya da veri sağlanmasından kaynaklanmıyorsa, gereken düzeltmeler sizi mağdur etmeyecek biçimde ve mümkün olan en kısa sürede – bilginiz dahilinde – gerçekleştirilecektir. Çalışmalara ilişkin olarak belirli aralıklarla gönderdiğimiz güncellemeler ile buna sizden gelecek geri bildirimlerin temel hedefi, söz konusu olasılığı en aza indirmektir. Çalışmanın beğenmediğiniz yönleri ve bölümleri çalışma onaylanırken kabul edilen koşullar altında revize edilecek ve tekrar beğeninize sunulacaktır.

6. Bana İlettiğiniz Çalışmayı Nasıl Kullanabilirim?

Talep edeceğiniz her tür çalışma, yalnızca araştırmalarınızda yardımcı olması ya da/ve de referans oluşturması amacıyla hazırlanacaktır. Çalışmaları bu amaçlar dışında kullanmanızın sorumluluğu hiçbir koşul altında tarafımıza ait değildir. Alacağınız bütün hizmetler bu esasa dayanıp bireyler hizmet talep ettiklerinde bu kuralı kabul etmiş ve bilgilendirilmiş sayılırlar.